הפקת כנסים

עוסקים בתחום חדשני? השגתם פריצת דרך משמעותית בנושא "חם" ורלוונטי ואתם מעוניינים לחשוף את הישגכם לקהל היעד ולמצב את עצמכם כמובילי דעה? אולי אתם משתייכים לארגון בינלאומי המחפש אחר יעד חדש ומעניין לקיום הכנס השנתי? ואולי בכלל כבר התחלתם להיערך לקראת הכנס הבא של האיגוד המקצועי אותו אתם מיצגים?

בין אם אתם מנוסים בארגון כנסים או שזו הפעם הראשונה שיש לכם נגיעה בתחום, הניסיון הרב שלנו יאפשר לכם להפוך כל קונספט לאירוע מוצלח. אנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה, תוך היצמדות לתכנית פעולה מפורטת, מעקב קפדני אחר כל שלב ומתן דיווח שוטף אודות ההתקדמות בתחומי ההפקה השונים – כך שתמיד תדעו בדיוק היכן אנחנו עומדים וכיצד הכנס גדל, מתפתח ומתגבש.

אנחנו ב ORTRA מבטיחים לכם שקט נפשי וניהול מקצועי ולכם נותר רק להתרכז בתוכן, במפגש עם הקהילה ובעיקר – ליהנות.

רוצים ללמוד איך אנחנו עושים זאת? לחצו לפרטים נוספים 

לפרטים נוספים

05

משתייכים לארגון בינלאומי המחפש אחר היעד הבא לקיום הכנס השנתי? ORTRA כאן כדי לעזור לכם להביא את הכנס לישראל.

אז איך נעשה את זה? יחד! נפיק פרזנטציה שיווקית שתכלול את כל נקודות העניין המרתקות שיש לישראל להציע, נכבוש את ליבם של נציגי הארגון ונשכנע אותם במה שאנחנו כבר יודעים מזמן – אין כמו ישראל לארגון כנס בינלאומי.

אנחנו מצוידים בכל הידע והמקצועיות הדרושים כדי להפיק אירוע מוצלח. לרשותנו עומד גיבוי פיננסי איתן, קשרים עסקיים נרחבים והיכרות מעמיקה עם נותני שירות וקבלני משנה הטובים ביותר.

אתם יכולים להיות בטוחים שגם בכנס שלכם תורגש החדשנות והיצירתיות, ושתוכלו ליהנות מהפקה מוקפדת ביותר. כל שעליכם לעשות הוא להתרכז בתוכן, במפגש עם הקהילה ובעיקר – ליהנות.

רוצים לגלות איך אנחנו עושים את זה? לחצו כאן!

לפרטים נוספים

הכנס הבא מחכה מעבר לפינה, ואתם נערכים לקראתו. בין אם זו הפעם הראשונה ובין אם אתם "שוחים" בנבכי ההפקה – אתם וודאי כבר יודעים: ארגון כנס דורש זמן ומשאבים רבים. בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

אם אתם מחפשים שותף חדש, אחראי ומקצועי, שידע להוביל את הדרך בבטחה ולרתום את כישוריו לטובת הארגון – הניסיון של ORTRA עומד לרשותכם, כדי שתוכלו ליהנות משקט נפשי לכל אורך הדרך, דיווחים שוטפים בכל עת, וכנס בסטנדרטים בינלאומיים.

אנחנו מבטיחים לכם שקט נפשי, עדכונים שוטפים, ניהול מקצועי ושקיפות מלאה עד ליום הכנס אתם מוזמנים להתרכז בתוכן, במפגש עם הקהילה ובעיקר – ליהנות.

איך אנחנו עושים את זה? לחצו כאן ותגלו!

לפרטים נוספים

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

נעים מאוד, שמי
ואני בחברת
אני זמין באימייל
וגם בנייד מספר
שמעתי עליכם דרך
פונה אליכם בנוגע
חזרה לראש הדף