ייזום וארגון כנסים

החלום שלכם – המשימה שלנו!
בואו ניזום יחד כנס מוצלח

עוסקים בתחום חדשני? השגתם פריצת דרך משמעותית בנושא "חם"? מעוניינים לחשוף את ההישג ולמצב את עצמכם כמובילי דעה? הגיעה העת לספר לעולם וכנס הוא הבמה להשגת המטרה!
יזום והפקת כנס מקצועי יאפשר לכנס את מיטב המוחות, מובילי הדעה ואנשי החזון בתחומכם (או במילים אחרות, בואו נבנה קהילה) ולמצב את עצמכם כמובילי דעה. איך עושים את זה? פשוט, דברו אתנו, מומחים בארגון כנסים, ויחד נגרום לזה לקרות.

השלב הראשון: נקודת הזינוק

דבר ראשון, לפני שאנחנו בכלל מתחילים, אנחנו לומדים עליכם הכל – במה אתם עוסקים, מהי ההתמחות המקצועית שלכם, מהם הצרכים שלכם ומה אתם מקווים להשיג מהכנס. בד בבד, נבין מהו פוטנציאל ההשתתפות בכנס, מידת העניין בו, נלמד מה קורה בגזרה העולמית ומשם, נתחיל עם תכנית עבודה מפורטת. מכאן ואילך נפעל יחד לייצר שונות ובידול שיובילו לכנס בולט ומוצלח על סמך ובעזרת הניסיון רב השנים שצברנו ושמאפשר לנו להפוך כל קונספט לאירוע מוצלח.
בתחילת דרכנו המשותפת ובמסגרת תהליך ארגון הכנס, נקים ועדת היגוי שתופקד על תכנון האסטרטגיה, תרגום הרעיון לתוכנית מובנת ומציאת פרטנרים מתאימים. מרגע בו יצאנו לדרך – אנחנו עובדים כצוות ויחד נתרגם את החזון שלכם לכנס שיראה, ישמע ירגיש הכי רלוונטי, מקצועי ושעומד בכבוד בסטנדרטים בינלאומיים.

השלב השני: מתחילים לרוץ

סביר להניח שבמהלך השנים מצאתם את עצמכם משתתפים בכנס או לוקחים חלק בוועדת ההיגוי, אך ייתכן שעדיין לא הזדמן לכם לארגן ולהפיק כנס מתחילתו ועד סופו. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.
לאחר שנערוך סיעור מוחות ונדון במרכיבי האירוע השונים (פורמט, מיתוג, תוכן, שיווק, אתר אינטרנט, חסויות ועוד), נסייע בקבלת כל ההחלטות, החל מהגדולות ועד ממש הכי קטנות. יחד נפעל לבניית קהלים לכנס, חיבורים ושיתופי פעולה עם גורמים רלוונטיים באקדמיה, ממשל ותעשייה, הכל בהתאם לחזון הכנס ולתקציב הרצוי, כשאנחנו תומכים בכם לכל אורך הדרך.
גם הגיבוי הפיננסי האיתן של ORTRA עומד לרשותכם. האיכות שלנו אינה מתבטאת רק במקצועיות ובניסיון, אלא גם בדירוג אשראי גבוה המעניק לנו מגוון רחב של יתרונות כלכליים, המאפשרים לנהל את תקציב הכנס באופן מושכל, נכון ורווחי. אז קדימה, מתחילים לרוץ – הפקת הכנס מתחילה!

כל כנס מורכב מאינספור פרטים – אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו מכירים את כולם. אנחנו מקוריים, יצירתיים, יעילים ויודעים כיצד לבנות אירוע מגובש אשר יתרגם את תחום ההתמחות שלכם אירוע מקצועי ורלוונטי. צוות מיומן ומנוסה שיועמד לרשותכם יסייע וילווה בכל הצדדים הקשורים בארגון הכנס החל משיווק למשתתפים, גיוס חסויות, חיבורים עם הקהילה הבינלאומית וטיפול בכל תהליכי ההפקה. העבודה עם צוות ORTRA נעשית בשקיפות מלאה ואנו מקפידים על דיווחים שוטפים בהתקדמות העבודה, קיום ישיבות תקופתיות עם הוועדה המארגנת, גישה ישירה למערכת אינטרנטית לשם מעקב אחר התקדמות הרישום, הכל כדי שאתם תהיו רגועים ובטוחים ותמיד תדעו היכן אנחנו עומדים וכיצד הכנס גדל, מתפתח ומתגבש.

סקרנים לגלות עוד? הציצו בלוח האירועים שלנו והתרשמו מהניסיון הרב שצברנו בהפקת כנסים יזומים במגוון תחומים ותעשיות

ללוח הכנסים

יתרונות

  • "פתרונות טכנולוגיים לכנסים" הוא מונח מקיף וללא גבול. החל מאתר כנס ומערכת רישום וניהול תקצירים, ועד הגברה והקרנה, מגוון האפשרויות הוא אין סופי... ולכל החלטה השלכות משמעותיות על התקציב, הנראות והרושם שיישאר אצל המשתתפים לאחר האירוע.

    לפרטים נוספים

  • האתגר הגדול ביותר לכל אירוע עסקי, כנס או תערוכה הוא הבאת המשתתפים והגדלת המעורבות של התעשייה. אז כיצד מגדילים קהלים? איך ניתן לחדור לשווקים חדשים? כיצד משווקים את הכנס לתעשייה ומגייסים חסויות ומציגים לתערוכה?

    לפרטים נוספים

  • בעידן של תקשורת דיגיטלית, אימיילים ופוסטים ברשתות החברתיות, אנחנו שמחים לראות שהקהילה העסקית והמדעית עדיין מעריכה את המפגשים האישיים וכי עולם הכנסים ממשיך לשגשג. עם זאת, שפע גם מוליד תחרות ולכן יותר מתמיד חשוב ליצר בידול ולשדר איכות, כאשר הדגש על תוכן הכנס גדול מתמיד.

    לפרטים נוספים

בין לקוחותינו

cardio
monday_logo_icon_180
ILANIT
EILAT-EILOT
EUPSA-FULL-LOGO2021
מועצת החלב
עור ומין M
ARM_architecture-Logo.wine 180
logo2022
בוני הארץ
ISRR
jda

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

נעים מאוד, שמי
ואני בחברת
אני זמין באימייל
וגם בנייד מספר
שמעתי עליכם דרך
פונה אליכם בנוגע
חזרה לראש הדף