יתרונות

"פתרונות טכנולוגיים לכנסים" הוא מונח מקיף וללא גבול. החל מאתר כנס ומערכת רישום וניהול תקצירים, ועד הגברה והקרנה, מגוון האפשרויות הוא אין סופי... ולכל החלטה השלכות משמעותיות על התקציב, הנראות והרושם שיישאר אצל המשתתפים לאחר האירוע.
אז איך עושים את זה נכון? ומה זה בכלל נכון? איך לוקחים בחשבון את התקציב, האולם, סוג הכנס, אופי המשתתפים וקונספט האירוע ורוקחים הכל לכדי הפתרונות המתאימים ביותר?
ארטרא מומחית בהתאמת הפתרונות הנכונים לכל לקוח ולכל אירוע. אנחנו עובדים עם הספקים המקצועיים והאיכותיים ביותר ויודעים לספק ה"וואו" הטכנולוגי שיהפוך כל כנס לחגיגה למשתתף.
בארטרא החשיבה מתחילה תמיד מנקודת המבט של הלקוח והשירות שאנו מספקים מותאם באופן אישי - לכן אנו בונים אתר ייחודי לכל כנס, עובדים עם מערכת רישום מתקדמת וידידותית, שהיא גם מותאמת אישית לכל אירוע וגם מונגשת בשקיפות מלאה למעקב של הלקוחות שלנו. ואם רק נתחיל לדבר על המגוון העצום של הטכנולוגיות בתוך הכנס תראו שמבחר האפשרויות הוא אינסופי - ואנחנו יודעים לספק את כולם: מסכים והקרנות מכל הסוגים ובכל הגדלים, הגברה איכותית לכל סוג של אינטראקציה באולם, עמדות לרישום עצמאי וזריז, שילוט דיגיטלי, מערכת פוסטרים דיגיטלית אינטראקטיבית (e-posters) מושבי אזניות שקטים במרכז ההמולה של התערוכה, אפליקציית כנס חכמה שיודעת גם לתת מענה להיכרויות ומפגשים עסקים (אפילו ללא צורך באינטרנט!), עיצוב חלל התערוכה באמצעות הקרנות ותאורה מיוחדת....
והתוצאה? בואו לבקר באחד מהכנסים שלנו ותתרשמו בעצמכם.

ללוח הכנסים

האתגר הגדול ביותר לכל אירוע עסקי, כנס או תערוכה הוא הבאת המשתתפים והגדלת המעורבות של התעשייה. אז כיצד מגדילים קהלים? איך ניתן לחדור לשווקים חדשים? כיצד משווקים את הכנס לתעשייה ומגייסים חסויות ומציגים לתערוכה?
ארטרא מתמחה בתכנון והוצאה לפועל של תוכנית שיווק חכמה ואפקטיבית, המתבססת על ניסיון רב שנים בעולם הכנסים ורשת רחבה של קשרים עסקיים עם האקדמיה, התעשייה והממשל.
נתחיל בלמידת צרכי הלקוח שלנו, נכיר את חברי הוועדה, נתרשם מאירועים קודמים ו/או מקבילים ונספק מענה בעיצוב ומיתוג ייחודיים ומותאמים אישית. שיווק הכנס מתחיל קודם כל בנראות ולכן נסייע בעיצוב לוגו ובאנרים שיווקיים, בניית אתר כנס מותאם אשר יגיש את המידע על התוכנית, הדוברים והרישום בצורה ידידותית ונוחה, ובאמצעות תוכנית ארוכת תווך נדע למנף את היכולות והקשרים העומדים לרשותנו ולרשות לקוחותינו, לפעילות שיווקית המשלבת טכנולוגיה ואסטרטגיה לצד פעילות מסורתית של פגישות ושימור מערכות יחסים.

תוכנית שיווק - אנו יודעים לספק תוכנית שיווק אשר כוללת גם פעילות דיגיטלית מושכלת ברשתות החברתיות. בהתבסס על למידה מעמיקה ובהתחשב בצרכי הכנס ויעדים תקציביים, נדע לטרגט ולפלח את הקהלים המתאימים וליצר תוכן, מודעות ובאנרים במגוון שפות. נקדם אורגנית את אתר הכנס בהתבסס על מילות מפתח רלוונטיות (SEO), ונתאים קידום ממומן ומודעות גוגל משתנות במגוון שפות רלוונטיות, לצד אסטרטגית דיוור אלקטרוני לרשימות תפוצה מורשות, עם מסר מעוצב שיגרום לאנשים לפתוח ולקרוא. כל הפעילות שלנו מלווה בדוחות וניתוח ביצועים בשקיפות מלאה ובאופן רציף לכל אורך חיי הפרויקט ובסיכומו.
נשמח להציג תיק עבודות ופרויקטים לדוגמא שימחישו כיצד אנחנו עובדים.
רוצים ללמוד על פרויקטים לדוגמא? אתם מוזמנים לקרוא על פרויקטים נבחרים שביצענו.

ללוח הכנסים

בעידן של תקשורת דיגיטלית, אימיילים ופוסטים ברשתות החברתיות, אנחנו שמחים לראות שהקהילה העסקית והמדעית עדיין מעריכה את המפגשים האישיים וכי עולם הכנסים ממשיך לשגשג. עם זאת, שפע גם מוליד תחרות ולכן יותר מתמיד חשוב ליצר בידול ולשדר איכות, כאשר הדגש על תוכן הכנס גדול מתמיד.
ארטרא מתמחה בבניית קונספט ותוכן לכנסים אשר יצליחו לבדל את הכנס שלכם ולמצב אותו מעל כולם. נדע להציע מבנה כנס נכון ובניה מעניינת של תוכנית הכנס, לסייע עם רעיונות למרצים ופניות יזומות למובילי דיעה בארץ ובעולם בזכות הקשרים הענפים שלנו באקדמיה, בתעשייה ובממשל.
אנו עובדים עם הספקים הטובים בארץ בתחום התוכן, שיוכלו לסייע בבניית קונספט מקיף לכנס. בהתאם לצרכי הלקוח, קהל המשתתפים, תקציב ויעדי הכנס, נגבש את התוכן המתאים ביותר; אירועי גאלה VIP במעמד שרים ונשיאים? כנס בינלאומי בהשתתפות מאות אנשים מכל העולם? יריד עם עשרות מציגים בינלאומיים? לכל אירוע אנו יודעים לפרוש בפניכם מגוון אפשרויות לנראות כללית ועיצוב, במאי ומנהל תוכן, מנחה, מופעים, פעילויות בזמן ומחוץ לכנס, סיורים מודרכים, ועוד.
רוצים ללמוד על פרויקטים לדוגמא? אתם מוזמנים לקרוא על פרויקטים נבחרים שביצענו.

ללוח הכנסים

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

נעים מאוד, שמי
ואני בחברת
אני זמין באימייל
וגם בנייד מספר
שמעתי עליכם דרך
פונה אליכם בנוגע
חזרה לראש הדף