שירותי ארגון והפקת כנסים

עוסקים בתחום חדשני? השגתם פריצת דרך משמעותית בנושא "חם" ורלוונטי ואתם מעוניינים לחשוף את הישגכם לקהל יעד חדש ולמצב את עצמכם כמובילי דעה? אולי אתם משתייכים לארגון בינלאומי המחפש אחר יעד חדש ומעניין לקיום הכנס השנתי? ואולי בכלל כבר התחלתם להיערך לקראת הכנס הבא של האיגוד המקצועי אותו אתם מיצגים?

בין אם אתם מנוסים בארגון כנסים או שזו הפעם הראשונה שיש לכם נגיעה בתחום, הניסיון הרב שלנו יאפשר לכם להפוך כל קונספט לאירוע מוצלח. אנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה, תוך היצמדות לתכנית פעולה מפורטת, מעקב קפדני אחר כל שלב ומתן דיווח שוטף אודות ההתקדמות בתחומי ההפקה השונים – כך שתמיד תדעו בדיוק היכן אנחנו עומדים וכיצד הכנס גדל, מתפתח ומתגבש.

אנחנו בORTRA מבטיחים לכם שקט נפשי וניהול מקצועי ולכם נותר רק להתרכז בתוכן, במפגש עם הקהילה ובעיקר – ליהנות.

לפרטים נוספים

נסיעת עסקים, בילוי משפחתי או נופש רומנטי – צוות סכני הנסיעות של ORTRA יתאים עבורך את חבילת הנסיעות המושלמת בהתאם לתקציב, ליעד ואופי הנסיעה.

בעידן של שירות אוטומטי ומנוכר, אנו ב ORTRA מטפחים את המגע האישי. אנו לומדים להכיר את לקוחותינו ושמחים לסייע בכל השירותים, החל מטיפול בויזות ואשרות, ליווי צמוד בבחירת היעדים והשירותים ועד לסיוע ותמיכה במידת הצורך, בעת השהיה בחו"ל.

נדע להמליץ לכם על הנסיעה המתאימה ביותר עבורכם ונמשיך ללוות לכל אורך השהייה בחו"ל בשירות אישי 24/7, כך שתמיד תוכלו לנסוע בראש שקט וליהנות מנסיעה מהנה ובטוחה.

שירותי התיירות של ORTRA הנם חלק מחבילת השירותים לכנסים שאנו מעניקים, וצוות סוכני הנסיעות שלנו עומד לרשות משתתפי הכנסים עם חבילת שירותים מלאה וסיוע בהזמנת טיסות ונסיעות.

לפרטים נוספים

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

נעים מאוד, שמי
ואני בחברת
אני זמין באימייל
וגם בנייד מספר
שמעתי עליכם דרך
פונה אליכם בנוגע
חזרה לראש הדף