הפקת כנסים בינלאומיים בחו"ל

ORTRA פותחת דלת לעולם ומרחיבה את פעילותה

בעקבות השינויים החלים בעולם הכנסים, חברת ORTRA פותחת דלת לפיתוח כנסים בינלאומיים ברחבי העולם יחד עם GT Global Events בהובלתה של גייל טיטו.

בזכות ניסיונה והקשרים הגלובליים העסקיים, תוביל גייל את הפקת הכנסים הבינלאומיים ביעדים שונים בעולם, ויחד עם הצוות שלה תנהל את ההפקה והארגון של אירועים אלו.

עם השנים הגבירה ארטרא את קשרי העבודה שלה עם מארגני כנסים הפעילים גם בחו"ל. השינויים העולמיים שעברו על עולם הכנסים, לרבות פתיחת יעדים חדשים, הובילו אותנו להרחיב את פעילותנו גם מעבר לים, שם בכוונתנו ליישם את היתרונות הניהוליים האירגוניים הטכנולוגיים שיישמנו כחברת ניהול הכנסים המובילה בישראל.

לפרטים נוספים על GTG Events

GTG בעולם

במסגרת התרחבות הפעילות נמשיך לארגן ולהוביל אירועים משמעותיים.
האיכות שלנו, המתבטאת במקצועיות ובניסיון, תמשיך לקבל ביטוי רחב גם במסגרת עבודתנו בחו"ל, לניהול מושכל, נכון ורווחי.
על מנת שהכנס ישקף את ערכי הארגון שלכם, נערוך לוקליזציה ונתאים את הכנס לתרבות המקומית, נדווח על העמידה בתקציב ונעדכן באופן שוטף בהתקדמות ההפקה, עד לתוצר הסופי: כנס רלוונטי, יוקרתי ואטרקטיבי העומד בסטנדרטים בינלאומיים. כל העולמות – בתוך חברה אחת.

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

נעים מאוד, שמי
ואני בחברת
אני זמין באימייל
וגם בנייד מספר
שמעתי עליכם דרך
פונה אליכם בנוגע
חזרה לראש הדף

Due to the terror attack on Israel, the upcoming conferences have been postponed; we are now focused on rescheduling the upcoming 2023 events to 2024 to ensure a seamless transition for all attendees. Please refer to notifications from the conference secretariat or visit the conference website ‎for specifics‎.

We are heartened by the global support received from our clients, friends, and colleagues, and cherish your encouragement. Our hearts ache for the men, women, children, and babies killed, injured, or kidnapped in Gaza, despite the challenges, our team remains strong amidst this crisis, drawing strength from your support, knowing we will return to normality very soon.