נסיעות עסקים

ORTRA מתאימה לכם את הדרך אל העולם

זה ידוע שכיום יש דרכים רבות ועצמאיות להזמנת נסיעות לחו"ל; אך לשם כך נדרש תחקיר, השוואת מחירים, השוואת ספקים, חיפוש בגוגל, בפורומים ובכל מני אתרים... ומה אם פתאום צצה בעיה בלתי צפויה עם ההזמנה? ואם הטיסה פתאום איחרה?!

לקוחות עסקיים או אם אתם פשוט נורא עסוקים, סוכני הנסיעות של ORTRA תמיד כאן בשבילכם לנסיעה בראש שקט ותמיכה 24/7 למקרה של... שלא נדע, תקלה בלתי צפויה....

 

עם למעלה מ 31 שנות ניסיון, אנחנו עדיין נהנים מהאתגר המגיע עם כל לקוח ומצטיינים בהתאמת הפתרונות האישיים לכל תקציב, יעד או נסיעה.

באמצעות עבודה עם מערכות מתקדמות ועל בסיס הכרות של שנים עם כל חברות הנסיעות, בתי המלון וספקי שירותי התיירות, אנו יודעים להציע מחיר מנצח לכל נסיעת עסקים/ בילוי משפחתי/ טיולי רומנטי או השתתפות באירוע בינלאומי.

הליווי המקצועי של סוכני הנסיעות של ORTRA יעמוד לרשותכם בכל השירותים הנדרשים, החל מטיפול באשרות, טיסות, טיולים מאורגנים, חבילות נופש, השכרות רכב, בתי מלון, חבילות ספורט, מופעים, טיולים מאורגנים, וגם התאמה אישית של מסלולים ביעדים שונים – הכל ועוד הרבה יותר, זו המומחיות שלנו.

משרד הנסיעות של ORTRA הינו חלק מארגון המתמחה בהפקת כנסים בינלאומיים, ולכן חבילת שירותי הנסיעה שלנו כוללת גם התאמת חבילה ייעודית להשתתפות בכנסים וסמינרים מקצועיים בחו"ל, כדוגמת אירוע "אנתוני רובינס" בלונדון, אליו אנו מארגנים קבוצות כבר מספר שנים ברציפות.
כמו כן מחלקת הנסיעות תומכת בכנסים אשר ORTRA מארגנת בישראל ומספקת טיפול VIP באורחים, מרצים, ומשתתפים המגיעים לרגל כנס או אירוע שאנו מארגנים בישראל.

השירותים המיוחדים שלנו:

  • שרותי נסיעות VIP לחו"ל - ליווי הנוסע משרוול המטוס בחו"ל לאורך המסלול בשדה"ת, כולל מעבר במסלול המהיר לביקורת הדרכונים ואיסוף המטען ועד להסעה לבית המלון.
  • ניהול דוח נסיעות עסקי לחברות - פילוח אופי נסיעות החברה על פי יעדים, חברות תעופה, השכרות רכב, בתי מלון, אשרות כניסה למדינות ועוד לשם שליטה ובקרה בתקציב נסיעות החברה.
  • חבילות הנופש מותאמות אישית כולל חבילות ספורט ומופעים מוזיקליים ייחודיים, חבילות נופש יוקרתיות וחבילות סמינרים וכנסים.
  • בניית מסלולי טיולים בהתאמה אישית - בהתאם למועד, תקציב והעדפות אישיות, נדע להתאים מסלולים ייחודיים, החל מטיולי אקסטרים באזורים לא שגרתיים וכלה בטיולי בטן-גב מפנקים.

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

נעים מאוד, שמי
ואני בחברת
אני זמין באימייל
וגם בנייד מספר
שמעתי עליכם דרך
פונה אליכם בנוגע
חזרה לראש הדף