תיירות

זה ידוע שכיום יש דרכים רבות ועצמאיות להזמנת נסיעות לחו"ל; אך לשם כך נדרש תחקיר, השוואת מחירים, השוואת ספקים, חיפוש בגוגל, בפורומים ובכל מני אתרים... ומה אם פתאום צצה בעיה בלתי צפויה עם ההזמנה? ואם הטיסה פתאום איחרה?!

לקוחות עסקיים או אם אתם פשוט נורא עסוקים, סוכני הנסיעות של ORTRA תמיד כאן בשבילך לנסיעה בראש שקט ותמיכה 24/7 למקרה, שלא נדע, של תקלה בלתי צפויה...

עם למעלה מ 31 שנות ניסיון, אנחנו עדיין נהנים מהאתגר המגיע עם כל לקוח ומצטיינים בהתאמת הפתרונות האישיים לכל תקציב, יעד או נסיעה. באמצעות עבודה עם מערכות מתקדמות ועל בסיס הכרות של שנים עם כל חברות הנסיעות, בתי המלון וספקי שירותי התיירות, אנו יודעים להציע מחיר מנצח לכל נסיעת עסקים/ בילוי משפחתי/ טיולי רומנטי או השתתפות באירוע בינלאומי.

נשמח לעבוד יחד. לחצו לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

במשך שני דורות, ORTRA מעניקה למבקרים מכל רחבי העולם את מיטב של ישראל באמצעות מסעות בלתי נשכחים מותאמים אישית!

ORTRA מצטיינת בבניית מערכות יחסים מקצועיות, מבוססות ומתמשכות עם תעשיית התיירות המקומית והעולמית: בתי מלון, מדריכים, תחבורה, ספורט, קולינריה אטרקציות או ספורט אתגרי... המומחיות שלנו מבטיחה התאמה של טיולים, סיורים, חוויות או נסיעות עסקים מותאמות ומדויקות בשירות מהיר ומקצועי גם לבקשות המאתגרות ביותר.

מארגנים קבוצה? צריכים עזרה בשירותי תיירות מקומיים? צרו עמנו קשר ונתחיל עבוד יחד

לפרטים נוספים

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

נעים מאוד, שמי
ואני בחברת
אני זמין באימייל
וגם בנייד מספר
שמעתי עליכם דרך
פונה אליכם בנוגע
חזרה לראש הדף

Due to the terror attack on Israel, the upcoming conferences have been postponed; we are now focused on rescheduling the upcoming 2023 events to 2024 to ensure a seamless transition for all attendees. Please refer to notifications from the conference secretariat or visit the conference website ‎for specifics‎.

We are heartened by the global support received from our clients, friends, and colleagues, and cherish your encouragement. Our hearts ache for the men, women, children, and babies killed, injured, or kidnapped in Gaza, despite the challenges, our team remains strong amidst this crisis, drawing strength from your support, knowing we will return to normality very soon.