אוטונומוס טק

שותף: שגיבטק

הכנס הראשון לטכנולוגיות הנהיגה האוטונומיות הציג חוויה מקצועית, טכנולוגית שנועדה לאנשי המקצוע הפועלים בענף. מומחים בעלי שם מהתעשייה, מרכזי המחקר והמעבדות בתחום דנו בכיוונים אליהם פונה התעשייה, אתגרים ופיתוחים בתחום ובעיקר בשאלת יישום הטכנולוגיה לשימוש הציבור הרחב.

  • אירוע בינלאומי
  • -
  • מרכז הירידים, גני התערוכה, תל-אביב
Project Page - AutonomouTech

מדוע הכנס נולד?

מדינת ישראל נמצאת במעמד ייחודי של מובילות בינלאומית בטכנולוגיות הקשורות ברכב האוטונומי. בעקבות חקר שוק ולמידה של היצע הכנסים זיהינו צורך בכנס מקצועי טכנולוגי בתחום הפונה לקהל של מהנדסים ומפתחים אשר יספק מענה מבוסס תוכן.

האתגר

ליצר בידול מיתר הכנסים המתקיימים בארץ ובעולם ולחדד את המסר לגבי המענה הייחודי שכנס זה מציע בצורה של תוכן טכנולוגי איכותי מקצועי. מכיוון שהכנס התקיים לראשונה היה צורך באיתור הקהל של המהנדסים, המפתחים, החוקרים והאקדמאים עבורם ייעדנו את הכנס יחד עם תכנון והעברת המסר בצורה אפקטיבית שתניע אותם להירשם לכנס.

הפיצוח

גיבוש וועדת היגוי ששותפיה היו נציגים בכירים מטעם החברות המובילות בישראל ובעולם בתחום פיתוח טכנולוגיות עבור הרכב האוטונומי. הוועדה, אשר התכנסה תקופתית, ליוותה את כל תהליך הבניה של הכנס וכן היוותה ייצוג של קהל היעד מבחינת אפקטיביות המסרים ואיכויות התוכנית המדעית. הוועדה אפשרה לנו הבנת עומק של השוק והקהלים אליהם אנחנו פונים, וסייעה ביעוץ וחידוד המסרים, וכן הפצת דבר קיומו של הכנס החדש במסגרת קשריהם העסקיים המקומיים והבינלאומיים בשוק. הרוח הגבית שהוועדה סיפקה לכנס דחף את הקמפיינים ופעולות השיווק הרבות שנעשו ושמרה עלינו ממוקדים ודוברים את השפה הנכונה לקהלים שלנו.

התוצאה

הכנס הראשון נחל הצלחה גדולה עם 500 משתתפים מישראל והעולם. קהל הכנס הורכב בעיקר מאנשי הפיתוח וההנדסה אשר עוסקים בפיתוח טכנולוגיות עבור הרכב האוטונומי או שמעוניינים להיכנס לתחום. בסקר מסכם לכנס העידו המשתתפים שהמסרים טרום הכנס התאימו לתכנים שהוצגו במסגרת התוכנית המדעית והתוכן היה איכותי ורלוונטי לתחום העיסוק שלהם ורובם המכריע מתכננים להשתתף גם בכנס הבא. במסגרת הכנס הופעלה אפליקציה שנועדה לעודד פגישות וחיבורים עסקיים אשר לסיכום הראתה כי המשתתפים יזמו מעל 900 חיבורים ולמעשה קהילה מקצועית חדשה נולדה.

"בסקר מסכם לכנס העידו המשתתפים שהמסרים טרום הכנס התאימו לתכנים שהוצגו במסגרת התוכנית המדעית והתוכן היה איכותי ורלוונטי לתחום העיסוק שלהם ורובם המכריע מתכננים להשתתף גם בכנס הבא."

האירוע במספרים

  • 1 פעמים לקיום הארוע
  • 500 משתתפים
  • 15 מציגים

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

נעים מאוד, שמי
ואני בחברת
אני זמין באימייל
וגם בנייד מספר
שמעתי עליכם דרך
פונה אליכם בנוגע
חזרה לראש הדף