אודות

הסיפור שלנו

כשהסיפור המקצועי שלך עשוי מיסודות של מסירות, יצירתיות ואהבה לתחום – אין לך ברירה אלא להצטיין במה שאתה עושה. הניסיון ארוך השנים, הקשרים העסקיים המובילים והמומחיות בתחום הפקות וארגון כנסים ואירועים, מאפשרים לנו להעניק לכל אחד מלקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר. בעיקר, וחשוב מכל, אנו מקפידים לראות את התמונה הגדולה, וזאת מבלי לזנוח את הפרטים הקטנים (ויש הרבה כאלה...).

אנחנו ב- ORTRA לא רק שואלים את השאלות המקצועיות הנכונות, אלא גם מקשיבים למה שיש לכם לומר. בואו לגלות כיצד אנחנו מתרגמים את הצרכים שלכם לכנס מוצלח!

הכל מתחיל בחומר האנושי (ונגמר בהפקה מוצלחת) - החומר האנושי המרכיב את משפחת ORTRA הוא הנכס החשוב ביותר של החברה. לכל פרויקט ובכל הפקה אנו בוחרים צוות ייעודי ומבטיחים שכלל הכישורים שלנו יתורגמו להצלחת הכנס שלכם. הניסיון, החדשנות, הטכנולוגיה המתקדמת והכלים העדכניים משולבים יחד לכדי אירוע מקצועי, מרשים, רלוונטי ומוצלח במיוחד.

עוטפים אתכם בביטחון - לכל אורך הדרך, נעטוף אתכם ברשת ביטחון יציבה ונעבוד בשיתוף פעולה מלא. נקבל את ההחלטות הטובות ביותר, נדווח לכם בהתקדמות ההפקה ונהיה מחויבים להצלחה שלכם. אנחנו טובים עם אנשים, יודעים כיצד להישאר רגועים גם כשהכל סביבנו גועש (תנסו אותנו...) ומקפידים להעניק לכם את מעטפת ההפקה המלאה – ממסד ועד טפחות.

אנחנו מובילים בתחומנו. אנחנו פורצי דרך. אנחנו ORTRA.

יצירת קשר

הבית שלנו

  • ביטחון – שקט פנימי, רוגע וביטחון המאפשרים לנו להצליח בכל אתגר
  • קור רוח – כאוס? בלאגן? לא אצלנו, אנחנו שולטים במצב והדרך ברורה לנו כשמש!
  • יצירתיות – אנחנו ממציאים את הקופסא, חושבים מחוצה לה ושולפים פתרונות יצירתיים לכל אתגר
  • תשוקה – גם אחרי כל כך הרבה שנים, אנחנו עדיין מתחילים כל אירוע בהתרגשות
  • דינימיקה קבוצתית מעולה – צוות מגובש ותומך הוא המפתח להצלחה
  • נעליים סופר חזקות – איתן נצעד קילומטר אחד נוסף (או 100), במיוחד בשבילכם

אנחנו נביא אתכם ליעד – לכם נותר רק ליהנות מהדרך

משפחת ארטרא

שותפים

IAPCO

IAPCO הנו גוף מאגד של חברות לניהול כנסים. משימתו היא להעלות את רף הסטנדרטים של המקצועיות והשירותיות בין חבריה, ובתעשיית האירועים בכלל, וזאת באמצעות העשרה ואינטראקציה בין אנשי מקצוע בתחום ומחוצה לו. IAPCO שואפת להשגת ביסוס של הסמכה גלובלית והכרה בסטנדרטים בינלאומיים של מקצוענות שירותיות בעולם מארגני הכנסים. ארטרא היא אחת מ-100 חברות הכנסים הבודדות בעולם שנושאת את תו התקן IAPCO ACCREDITED

INCON

INCON הינה שותפות יוקרתית של חברות ארגון כנסים בינלאומיות ומובילות.
INCON מספקת ייעוץ ותמיכה, מארגנת אירועים גלובליים ותורמת לקביעת סטנדרטים חדשים בתעשייה.

ICCA
ICCA – האיגוד הבינלאומי של מארגני הכנסים והקונגרסים, מייצג את המומחים בתחום ארגון וניהול אירועים וכנסים בינלאומיים.
האיגוד כולל כ- 1,000 חברות וארגונים בלמעלה מ- 90 מדינות ברחבי העולם ומציע מידע בתחום, ערוצי תקשורת והזדמנויות לפיתוח עסקי.

התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל
התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל הינה עמותה ציבורית אשר הוקמה כאגודה עות'מאנית עוד בשנת 1909. העמותה שמה לה למטרה לשפר ולהעמיק את תרבות הנסיעות והתיירות בישראל, להרחיב את הידע והשימוש באמצעים מדעיים מתקדמים ומעודכנים בקרב חבריה, לדאוג לרווחת העוסקים בענף הנסיעות והתיירות בישראל, ולהבטיח את זכויות ציבור הצרכנים בכל הקשור לשירותי תיירות.
ההתאחדות מאגדת את משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל, ופועלת מטעמם כנציגתם הרשמית והמוסמכת בפני מדינות חוץ, ארגונים בינלאומיים, שגרירויות וקונסוליות, חברות ומוסדות ממשלתיים בישראל ומחוצה לה, וכן ארגונים שונים, ציבוריים, כלכליים ומשפטיים.

לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל
לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל הינה הגוף היציג בתחום התיירות הנכנסת לארץ. הלשכה הוקמה ב-1960 במטרה לפעול לפיתוח התיירות הנכנסת לישראל וחברים בה כמאה חברות ועמיתים.
חברי הלשכה תורמים רבות למדינת ישראל ולמשק ביצירת מקומות עבודה, תרומה לתוצר הלאומי הגולמי ושיפור תדמיתה של ישראל.
לשכת מארגני תיירות נכנסת פועלת במספר רב של מישורים: ייצוג חבריה מול רשויות ממשלתיות וציבוריות, פועלת להסרת חסמים, פועלת לקדום הסכם עם האיחוד האירופאי לשמיים פתוחים, הגדלת היצע המושבים, הוספת חדרי מלון בישראל, דירוג בתי מלון, מקיימת ימי עיון סמינרים וכנסים מקצועיים ועוד.

UFTAA
איחוד סוכני הנסיעות, ה-UFTAA, הינו הגוף המייצג הותיק ביותר של חברות תיירות ברחבי העולם.
לאורך השנים, הוכיח הUFTAA כי הינו ארגון נאמן ואקטיבי הפועל למען כלל חברות התיירות וסוכני נסיעות ולטובת האינטרסים של לקוחותיהם.

The World Tourism Organization (UNWTO) is the United Nations agency responsible for the promotion of responsible, sustainable and universally accessible tourism.

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

נעים מאוד, שמי
ואני בחברת
אני זמין באימייל
וגם בנייד מספר
שמעתי עליכם דרך
פונה אליכם בנוגע
חזרה לראש הדף