• הפנים של ארטרא
   בואו להכיר את צוות העובדים המקצועי של ארטרא
   קרא עוד
  • ניהול טכנולוגי
   ארטרא מספקת ללקוחותיה מערכות טכנולוגיות מתקדמות לניהול ותמיכה בכל שלבי הכינוס
   קרא עוד
  • גלריית כינוסים ואירועים
   מבחר חלקי ממגוון כינוסים ואירועים בהפקת ארטרא
   קרא עוד

  מאמרים

  שילוב העולם הוירטואלי בעולם הכנסים בסריקה אחת

  בימים בהם כמעט לכל אדם בישראל יש לפחות טלפון חכם אחד, ניתן ומומלץ לייעל את השימוש בהם לטובת ערכים שיווקיים ותוכניים גם במהלך כינוסים ואירועים. המעבר מעולם הדפוס הכתוב לעולם הוירטואלי-אינטרנטי מעולם לא היה מהיר יותר.
  ה- Quick Response Code או בקיצור QR Code"" הוא למעשה ברקוד, בו מקודד מידע טקסטואלי בצורה גרפית-ויזואלית. את הטכנולוגיה פיתחה ב־1994 חברה־בת של טויוטה, במטרה לאתר כלי רכב על פס הייצור. טכנולוגיה זו מסתמנת כדרך המהירה ביותר להציג מידע זמין מהאינטרנט מבלי לשלוח אנשים למחשב או לדפדפן במכשיר הטלפון הנייד. השימוש פשוט, מכוונים את הטלפון החכם לקוד, סורקים אותו באמצעות תוכנה המפענחת את הקוד ושולפת את התוכן המתאים מהאינטרנט. התוכנה ניתנת להורדה בחינם מה- app store או play store.
  שימוש בטכנולוגיה זו בכנסים ותערוכות פותחת אפשרויות רבות של התקשרות מהירה עם המשתתפים והופכת את חוויית ההשתתפות בכנס לנוחה יותר. ניתן למתג את ה- QR code בצבעי לוגו החברה או הכינוס כך שהוא יכול להיות חלק מהמיתוג והעיצוב הכללי.

  חברת ארטרא עשתה לא מכבר שימוש בטכנולוגיה זו, במהלך כינוס אילת-אילות ה-5 לאנרגיות מתחדשות. בכינוס שנחשב לגדול ולמוביל בישראל ואחד הבולטים בזירה הגלובלית בנושא אנרגיה מתחדשת, לקחו חלק  כ- 1,500 משתתפים. הכינוס התפרס על מספר בתי מלון באילת והשימוש ב QR code סייע לנו כמארגנים לתקשר עם משתתפי הכינוס בזמן אמת, כמו גם לסייע ללקוחותינו לשווק עצמם במהלך הכינוס.
  על גבי כל השלטים, שהוצבו במתחם הכינוס, התווסף הקוד עם קישור לתוכנית המפורטת של הכינוס. תגי השם של המשתתפים כללו תוכנית כינוס תמציתית ועליהם הוטבע הקוד המקשר לתוכנית המפורטת.

  היתרון הגדול בשימוש בקוד הוא העובדה שמדובר באמצעי פיזי קטן שאינו תופס הרבה מקום בדף הפרסום ובכל זאת מאפשר לנו לשלוף במהירות נתונים רבים. לדוגמה, באמצעות סריקה של הקוד הקטן נוכל לחשוף את המשתתף למקבץ רחב של מאמרים הקשורים לעולם התוכן בו עוסק הכינוס. ניתן להוסיף את הקוד להזמנה שנשלחת בדואר עם לינק לאתר הרישום של הכינוס. כך יוכל המשתתף להירשם בקלות ובמהירות לכינוס, מכל מקום בארץ ובעולם, ללא הצורך הקליד את כתובת אתר הרישום במחשבו. ניתן גם להשתמש ב- QR code על גבי ספרי הכינוס או הקטלוגים שמחולקים למשתתפים. הקוד יכול להיות מקושר לאתר הכינוס, לסרטון שיווקי ב- you tube, לדף משוב על הכינוס ועוד אין סוף אפשרויות.

  יתרון שיווקי נוסף קיים למציגים בתערוכות. ניתן להכין לכל מציג QR code משלו, כך שהמבקרים בביתנים השונים יוכלו לסרוק קוד של ביתן מסוים ולקבל מיד מידע על המציג או אפילו קופון הנחה לרכישת המוצר או השירות הבא. ניתן גם להטמיע קוד בשי המחולק למשתתפי הכינוס ובו לינק לדף הפייסבוק של החברה, לשמירה על קשר ושיווק עתידי.

  השימוש בכלי נפלא זה מסתמן כבלתי מוגבל ותלוי בדבר אחד בלבד - היצירתיות שלכם. אנו בארטרא נמשיך ונעדכן בטכנולוגיות החדשות ונמשיך לסייע לכם, לקוחותינו, לקדם ולשווק את ארגונכם להצלחות עתידיות.

   

  חזרה למאמרים