• הפנים של ארטרא
   בואו להכיר את צוות העובדים המקצועי של ארטרא
   קרא עוד
  • ניהול טכנולוגי
   ארטרא מספקת ללקוחותיה מערכות טכנולוגיות מתקדמות לניהול ותמיכה בכל שלבי הכינוס
   קרא עוד
  • גלריית כינוסים ואירועים
   מבחר חלקי ממגוון כינוסים ואירועים בהפקת ארטרא
   קרא עוד

  מאמרים

  5 דגשים עיקריים בבחירת מקום לקיום אירוע חברה

  5 דגשים עיקריים בבחירת מקום לקיום אירוע חברה:

  1. נגישות – יש לבחור מקום נגיש, עם דרכי גישה נוחות, שאינו מצריך נסיעת שטח או נסיעה רחוקה מכביש ראשי או מרכזי. כמו כן, חשוב לדאוג כי מי שאין באפשרותו להגיע עם רכב פרטי יוכל להגיע עם תחבורה ציבורית. מומלץ להקפיד כי המקום שיבחר יהיה נגיש לנכים.

  2. חניה – לפני בחירת המקום, מומלץ לבדוק שהחניה קרובה דיה למקום האירוע ובדרך מהחניה לאירוע לא ימצאו מכשולים.

  3. יום מועדף – היום המועדף לקיום אירועי חברה ככלל הוא יום ב' ו/או ג' בשבוע. בתחילת שבוע אנשים בלחץ עבודה ובסוף שבוע יש העדפה להגיע לאירועים חברתיים מאשר אירועים הקשורים לעבודה.

  4. גמישות בתפוסת המקום – בארגון אירועים ניתן להגיע לרמה מאוד גבוהה של מוכנות ועדיין ברוב המקרים יש צורך להתמודד עם התרחשויות בלתי צפויות. אחת ההתרחשויות הבלתי צפויות (שניתן לצפות) היא הגעת משתתפים מעבר למצופה, דבר העלול לשבש ארוחה (אין מספיק מקומות ישיבה או מנות), הרצאה (אין מספיק מקומות ישיבה, צפוף, רועש) ושאר פעילויות במהלך האירוע. לכן חשוב מאוד לגלות גמישות ביחס לכמות המשתתפים ולהתכונן מראש לאפשרות שהאירוע "יוצף" במשתתפים. במקרה ההפוך – הגעה של מעט אנשים מהמצופה, אין חשש לשיבוש פעילות, אך יש חשיבות רבה לתחושה של מי שכן הגיע. חשוב לצמצם מיד מקומות פנויים וחללים ריקים בכדי להמנע מתחושה של כישלון האירוע.

  5. בדיקה שאין אירועים מקבילים בסמוך – לכולם זה קרה בעבר, אם למשל, בדיוק באירוע השנתי של החברה משודר המשחק של נבחרת ישראל בכדורגל וכולם פתאום "חולים" בבית. כדי למנוע מצב בו האירוע בשלבי אירגון סופיים והמוזמנים "לא יכולים להגיע", חשוב לוודא שבתאריך שלכם אין שום דבר שעלול לגנוב את ההצגה.


  חזרה למאמרים