• הפנים של ארטרא
  בואו להכיר את צוות העובדים המקצועי של ארטרא
  קרא עוד
 • ניהול טכנולוגי
  ארטרא מספקת ללקוחותיה מערכות טכנולוגיות מתקדמות לניהול ותמיכה בכל שלבי הכינוס
  קרא עוד
 • גלריית כינוסים ואירועים
  מבחר חלקי ממגוון כינוסים ואירועים בהפקת ארטרא
  קרא עוד

IMVC 2016

הכנס ה-7 לעיבוד תמונה, וידאו וראייה ממוחשבת
16במרץ 2016

כנס IMVC 2016 לראייה ממוחשבת התמקד בעיקר בעבודות חדשניות הנעשות בתעשייה לצד הרצאות טכניות בנושאים אלגוריתמיים, תוכנה, חומרה והיבטים טכנולוגיים. בכנס התקיימה תערוכה גדולה וחדשנית בה הציגו חברות מסחריות וחברות מהתעשיה הבטחונית כאשר לסטארטאפים הוקצה מתחם בנפרד עם מיצגים מיוחדים וסימולטורים שונים. במסגרת הכנס אף התקיימה תחרות הסטארט-אפ המבטיח בתחומי הראייה הממוחשבת בו הציגו החברות דמו של הפיתוחים שלהם. 

יריד התיירות הבינלאומי 2016 IMTM

9-10 בפברואר 2016

יריד התיירות הבינלאומי השנתי ה-22 התקיים בביתן 1 שמרכז הירידים, גני תערוכה, תל-אביב. היריד הססגוני, בו הציגו כ-1,500 מציגים מ-49 מדינות שונות, הינו אירוע בינלאומי המפגיש בין התיירן הישראלי, עמיתיו ולקוחותיו מחו"ל והקהל הרחב שהגיע בהמוניו. היריד מהווה את נקודת המפגש השנתית העיקרית של תעשיית התיירות הישראלית ואחת הפלטפורמות המרכזיות של משרד התיירות ושל מדינת ישראל לקדם את התיירות בישראל על כל ענפיה. במסגרת היריד מתקיימים כינוסים מקצועיים בנושאים שונים בתחום התיירות.

הכינוס ה-9 של איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות

16-17 בנובמבר 2015

הכינוס ה-9 של איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות, נערך במרכז הירידים בתל אביב, בהשתתפות מיטב אנשי המקצוע בענף ולמעלה מ- 1,500 משתתפים. כיאה לתחום, עיצוב הכינוס היה מושקע במיוחד, וכלל תערוכה של מעל 50 מציגים מהתחום ונערכה במקסידום. אולם התערוכה עוצב בהתאמה לרוח הכינוס וכלל פינות ישיבה ומוסיקת רקע, שהעניקו חוויה מיוחדת למשתתפים.

EL 2013

7th European Lotteries Congress
3-6 ביוני 2013

החלק המשמעותי בקונגרס ה-7 של איגוד הלוטו האירופאי היה התערוכה המקצועית הגדולה והמרהיבה ביותר שנראתה בתחום אשר כללה 27 מציגים מחו"ל והתפרסה על כל אולמות ה- Grand של מלון הילטון. גודלה ואופיה הבינלאומי של התערוכה הצריכו שיווק, הכנות ו-3 ימים של הקמות יוצאות דופן שהביאו לתוצאה מרהיבה. חלק מהביתנים בתערוכה הגיעו ישירות מחו"ל והצריכו אישורים מיוחדים במכס והחלק הסטנדרטי לכאורה, היה בעיצוב מיוחד וחדשני ובסטנדרטים בינלאומיים.