• הפנים של ארטרא
  בואו להכיר את צוות העובדים המקצועי של ארטרא
  קרא עוד
 • ניהול טכנולוגי
  ארטרא מספקת ללקוחותיה מערכות טכנולוגיות מתקדמות לניהול ותמיכה בכל שלבי הכינוס
  קרא עוד
 • גלריית כינוסים ואירועים
  מבחר חלקי ממגוון כינוסים ואירועים בהפקת ארטרא
  קרא עוד

ועידת ראש הממשלה לנושא תחליפי דלקים 2015

10-11 בנובמבר 2015

כ- 1000 אורחים מ- 30 מדינות, ביניהם שר התחבורה האמריקאי, יצרני רכב, חברות אנרגיה וחברי פרלמנט מהעולם התכנסו בועידה שדנה בעתיד עולם התחבורה אשר מושפע מהתקדמות הדלקים החליפיים מחד, ומהמהפכה של התחבורה החכמה מאידך. בתערוכה שהתקיימה במקביל להרצאות נחשפו המיזמים החדשים של המכון לחדשנות תחבורתית, רכבים חשמליים שנבנו ע”י קבוצות סטודנטים ומחקרים פורצי דרך של מדענים צעירים שחזרו לישראל בשנים האחרונות. קוקטייל קבלת הפנים היוקרתי בערב היום הראשון התקיים במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב, בו נהנו האורחים מארוחת ערב חגיגית ומהופעה של כרמי שימרון. 

הכנס השנתי של איגוד סוכני הנסיעות TAFI הודו

22-25 בפברואר 2015

במהלך הכנס השנתי של איגוד סוכני הנסיעות מהודו לקחו המשתתפים חלק במספר אירועי ערב מרשימים. בערב היום הראשון התקיים טקס פתיחה בבנייני האומה ובו טקס הודי מסורתי וחגיגי ואירוע ערב נוסף בסאקויה אשר במעלה החמישה. מלון הילטון תל-אביב אירח את אירוע הסיום עם מופע של להקת העיבריים מדימונה שהקפיצו את הרחבה.   

ESPGHAN 2014

47th Annual Meeting of The European Society for Paediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition
9-12 ביוני 2014

כינוס האיגוד האירופאי לגסטרואנטרולוגיה, מחלות כבד ותזונה בילדים (ESPGHAN) התקיים בבנייני האומה בירושלים. זהו הכינוס הרפואי הבינלאומי הגדול ביותר שהתקיים בישראל מאז שנת 2000 בו השתתפו כ-3,000 רופאים ובכירים בתחום מרחבי העולם, במשך 4 ימים של הרצאות מקצועיות לצד תערוכת ענק ואירועי ערב מיוחדים. לכינוס קדמו שלוש שנים של הכנות במהלכן עבדה ארטרא בשיתוף פעולה מלא עם חברת MCI העולמית, חברת הכנסים הגדולה בעולם. ארטרא ניצחה על ארגון שירותי התיירות המלאים, לרבות הסעות ולינות, מתן שירותים לוגיסטיים לחברת MCI וארגון אירועי הערב המושקעים של הכינוס.

EL 2013

7th European Lotteries Congress
3-6 ביוני 2013

במסגרת הקונגרס הבינלאומי ה-7 של ארגון הלוטו האירופאי התקיימו שני אירועי ערב מושקעים. אירוע הפתיחה החגיגי התקיים בגן הבונים בירושלים, למרגלות חומות העיר העתיקה. לאחר קוקטיל קבלת פנים עשיר בליווי נגני נבל וחליל התיישבו המשתתפים סביב שולחנות מעוצבים לאירוע, שהחל ב Video Maping עוצר נשימה ומרגש על החומות. לאחר ארוחת הערב התקיים מופע בימתי עשיר, שכלל את להקת Voca People, טררם ומופע סיום מרגש מלווה בזיקוקים, של הזמרת חגית ביאר עם 50 ילדות בשיר "לו יהי". האנגר 11 בנמל תל-אביב אירח את אירוע הסיום בערב קליל שנשא את הקונספט "Summer Night's Dream". 4 כנריות פתחו את הערב בצורה דרמטית ומרגשת ולאחר ארוחת הערב עלו לבמה בזה אחר זה להקת הרד בנד, שלומי סרנגה ומרינה מקסימיליאן בלומין. בהמשך נהנו האורחים ממסיבת ריקודים משחררת לתוך הלילה.